wtorek, 16 Październik 2018
Home / KULTURA / Młode artystki z trzebiatowskiej „Dwójki” oczarowały publiczność

Młode artystki z trzebiatowskiej „Dwójki” oczarowały publiczność

10 wokalistek, uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebiatowie rywalizowało w szkolnej edycji znanego programu telewizyjnego. Zdaniem Jury druga edycja konkursu stała na jeszcze wyższym poziomi niż ta zeszłoroczna – inauguracyjna.

„The Voice of Dwójka”, to szkolna wersja znanego programu telewizyjnej „Dwójki”. Wokalistki zaprezentowały najnowsze piosenki, a także te nieco starsze, które jak się można było przekonać – są ponadczasowe. W loży jury zasiedli: Renata Teresa Korek, Renata Garbacz, Bożena Górska oraz Andrzej Drozdowski. Zdaniem sędziów, a także publiczności najpiękniej swoją piosenkę zaśpiewała Weronika Bońkowska „Ada to nie wypada”. Na drugim miejscu uplasowała się Oliwia Sinkowska „O mnie się nie martw”, a na trzecim – Nikola Sudomierska „Hallelujah”. Przed publicznością zaprezentowali się: zespół taneczny „United Girls” z SP 2 w Trzebiatowie, a także Gienek z SP 2 w Płotach „Miłość w Zakopanem”.

Agata Malinowska, Agnieszka Wojsznis

Sprawdź także

Przebudowa remizy w Mrzeżynie. Burmistrz podpisał umowę

Burmistrz Trzebiatowa Józef Domański podpisał kolejną umowę. Tym razem mowa o przebudowę remizy Ochotniczej Straży …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.