wtorek, 22 Styczeń 2019
Home / KULTURA / Młode artystki z trzebiatowskiej „Dwójki” oczarowały publiczność

Młode artystki z trzebiatowskiej „Dwójki” oczarowały publiczność

10 wokalistek, uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebiatowie rywalizowało w szkolnej edycji znanego programu telewizyjnego. Zdaniem Jury druga edycja konkursu stała na jeszcze wyższym poziomi niż ta zeszłoroczna – inauguracyjna.

„The Voice of Dwójka”, to szkolna wersja znanego programu telewizyjnej „Dwójki”. Wokalistki zaprezentowały najnowsze piosenki, a także te nieco starsze, które jak się można było przekonać – są ponadczasowe. W loży jury zasiedli: Renata Teresa Korek, Renata Garbacz, Bożena Górska oraz Andrzej Drozdowski. Zdaniem sędziów, a także publiczności najpiękniej swoją piosenkę zaśpiewała Weronika Bońkowska „Ada to nie wypada”. Na drugim miejscu uplasowała się Oliwia Sinkowska „O mnie się nie martw”, a na trzecim – Nikola Sudomierska „Hallelujah”. Przed publicznością zaprezentowali się: zespół taneczny „United Girls” z SP 2 w Trzebiatowie, a także Gienek z SP 2 w Płotach „Miłość w Zakopanem”.

Agata Malinowska, Agnieszka Wojsznis

Sprawdź także

Miasto turystyczne bez zabytków? Zapraszamy do dyskusji na temat przyszłości zabytkowej części Trzebiatowa

Dawny domu kultury rozpada się na naszych oczach. Próby sprzedaży obiektu spełzły na niczym. Burmistrz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.