poniedziałek, 17 Grudzień 2018
Home / REGION / Świetna postawa zawodniczek „Jedynki” Trzebiatów na Mistrzostwach Świata

Świetna postawa zawodniczek „Jedynki” Trzebiatów na Mistrzostwach Świata

Reprezentacja Kobiet w unihokeju walczy w Mistrzostwach Świata, które rozgrywane są na Słowacji.  Rewelacyjną formą popisują się zawodniczki Jedynki, a szczególnie siostry Krzywak – Justyna i Zuzanna.

Daria Drzymała, Zuzanna Krzywak, Agata Arendarczyk oraz wypożyczona zawodniczka „Jedynki”  – Justyna Krzywak, reprezentują Polskę na Mistrzostwach Świata w unihokeju. Polki znalazły się w bardzo silnej grupie B. Dwa pierwsze mecze, rozegrane ze światowymi potęgami pokazały, jaka przepaś dzieli te „dwa światy” unihokeja. Jednak i w tych pojedynkach klasą popisały się zawodniczki z gminy Trzebiatów. W pierwszym meczu przegranym wysoko ze Szwajcarią 14:1, jedyną bramkę dla Polski zdobyła grająca aktualnie w Florbal Vitkovice (Czechy) Justyna Krzywak i ona też została wybrana najlepszą zawodniczką tego spotkania. W drugim meczu Polki również wysoko przegrały, tym razem ze Szwedkami 17:2. Dwie bramki Mistrzyniom Świata strzeliła ponownie Justyna Krzywak i drugi raz z rzędu została wybrana najlepszą w naszej Reprezentacji. W trzecim meczu, z Niemkami, nasza gra była zdecydowanie lepsza. Polska pewnie wygrała aż 5:0. W tym meczu bramki zdobywały „nasze dziewczyny” – po dwie, siostry Krzywak – Zuzanna i Justyna. 5 grudnia odbył się mecz pierwszej rundy play off. Polki zmierzyły się z Estonkami i ponownie pewnie wygrały, tym razem 6:1. W tej rywalizacji dwie bramki ustrzeliła niezawodna Justyna Krzywak.

Sprawdź także

W trakcie akcji profilaktycznej policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Policjanci ruchu drogowego z Gryfic prowadzili działania informacyjne w ramach II edycji kampanii pn. „Twoje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.