środa, 13 Grudzień 2017
Home / TRZEBIATÓW / Są nowe władze w trzebiatowskim kole Platformy Obywatelskiej!

Są nowe władze w trzebiatowskim kole Platformy Obywatelskiej!

Przez najbliższe miesiące na czele koła Platformy Obywatelskiej w Trzebiatowie będzie stał Mirosław Makarewicz, jego zastępcą został wybrany Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa.

 

Są nowe władze w trzebiatowskiej PO. Przewodniczącym koła został Mirosław Makarewicz. Będzie to kolejna kadencja w strukturach lokalnych partii. Na zastępcę po raz pierwszy wybrano obecnego burmistrza Trzebiatowa – Józefa Domańskiego. Sekretarzem koła został Adam Styranka, zaś skarbnikiem Agnieszka Sobczak.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Czy jest zielone światło dla słynnej inwestycji pod kościołem?

Czy zapłata dość wysokiej kary i kolejne doniesienia prasowe o nieudanych próbach rozpoczęcia inwestycji na …

13 komentarzy

 1. Edward Krychowiak

  Wielkie gratulacje dla obu Panów jest siła w narodzie i Partii

 2. Panie, co za bzdury pan wypisuje ,nie widzi pan iż ta platforma porusza się na drewnianych kołach i ciągniona jest przez kulawego konia ? Przesadził pan też z tym P.

 3. No to teraz w ramach rewanżu Domański powoła Makarewicza na zastępce

 4. Wszyscy w Trzebiatowie gadali że burmistrz to pisior a tu taka niespodzianka. Plociuchy wstrętne – też tak myślałam!

 5. A dlaczego stronicie od KOŁA RÓŻAŃCOWEGO ? Partia da więcej ?

 6. Jeśli by rozwiązać wszystkie partie ,państwo przestało by istnieć ?

 7. Niech żyje Polska Ludowa!!!

 8. W kraju sytuacja ulega zmianie. Sąsiednie gminy rozwijają się, mniej lub bardziej dynamicznie ale jednak. Powstają tam nowe miejsca pracy, a w Trzebiatowie od lat nic się nie zmienia. Miasto i Gmina się wyludnia i wygląda coraz gorzej, jednym z największych pracodawców jest Urząd Miasta.A u sterów znajdują się wciąż ci sami lidzie powiązani z tą samą Partią pOlityczną. Czy nie widzicie państwo związku! Coraz bardziej się obawiam ,że Trzebiatów pod koniec rządów Pana Burmistrza będzie wyglądał jak plac po fabryce mebli przy ul. Długiej.

 9. SODOMA I GOMORA

  Wyżej stojący mają swój udział w bezrobociu, braku perspektyw dla młodych ,braku młodych lekarzy ,chcących leczyć starzejących się nam mieszkańców ,a więc wizja dla staruszków też nie jest ciekawa .Jak widać gminni specjaliści są najwyższych lotów , skoro mają pensje ministerialne . Widać zarządzanie biedą też się opłaci .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.