poniedziałek, 17 Grudzień 2018
Home / TRZEBIATÓW / Są nowe władze w trzebiatowskim kole Platformy Obywatelskiej!

Są nowe władze w trzebiatowskim kole Platformy Obywatelskiej!

Przez najbliższe miesiące na czele koła Platformy Obywatelskiej w Trzebiatowie będzie stał Mirosław Makarewicz, jego zastępcą został wybrany Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa.

 

Są nowe władze w trzebiatowskiej PO. Przewodniczącym koła został Mirosław Makarewicz. Będzie to kolejna kadencja w strukturach lokalnych partii. Na zastępcę po raz pierwszy wybrano obecnego burmistrza Trzebiatowa – Józefa Domańskiego. Sekretarzem koła został Adam Styranka, zaś skarbnikiem Agnieszka Sobczak.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Pomoc dla pogorzelców

W związku z pożarem domu w Nowielicach, jaki miał miejsce 10 grudnia 2018 r., w wyniku, którego ogień …

23 komentarze

 1. Edward Krychowiak

  Wielkie gratulacje dla obu Panów jest siła w narodzie i Partii

 2. Panie, co za bzdury pan wypisuje ,nie widzi pan iż ta platforma porusza się na drewnianych kołach i ciągniona jest przez kulawego konia ? Przesadził pan też z tym P.

 3. No to teraz w ramach rewanżu Domański powoła Makarewicza na zastępce

 4. Myślałam, że pan Domański „wyleczył się” z członkostwa w PO. Tym bardziej, że co sesja jest „kopany” mniej lub więcej przez pana Makarewicza. Widzę, że jednak była w błędzie, a stara miłość nie rdzewieje, a wiatr wieje w kierunku PO i idziemy Razem. Przynajmniej wiadomo, dlaczego pan burmistrz i pan Makarewicz tak bardzo wzbraniali sie przed wysłaniem wniosku do prokuratury z zawiadomieniem o niegospodarności przy budowie ścieżki rowerowej. Zrobiliby zgłoszenie na kolesia z tej samej partii (PO) pana starostę,a na partia nie daje zgody i tego nie wybacza…. Lepiej zapłacić dwa razy, bo przecież to nie ich pieniądze ani ich partii. A że za te pieniądze można by np. wybudować drogę, chodnik, świetlicę, czy oczyszczalnię w jakiejś wsi? Mają to głęboko w 4 literach. Nic się nie zmieniło i przy takich ludziach u władzy nic się nie zmieni. Nigdy! I dlatego mnie trafia! Co gorsza, jest duża szansa, że po nich przyjdą jeszcze głupsi z nadania kolejnej nieomylnej albo ludowej partii.

 5. Wszyscy w Trzebiatowie gadali że burmistrz to pisior a tu taka niespodzianka. Plociuchy wstrętne – też tak myślałam!

 6. A dlaczego stronicie od KOŁA RÓŻAŃCOWEGO ? Partia da więcej ?

 7. Jeśli by rozwiązać wszystkie partie ,państwo przestało by istnieć ?

 8. Mając takich zuchów , PO szybko odzyska władzę . Jeszcze trzeba nowe władze poświęcić , ale przedtem konieczna szczera spowiedż i skrucha .

 9. D Y N A S T I A W E D Ł U G K I P S K I C H

 10. W naszym państwie jest tak jak jest właśnie dlatego, że partie zawłaszczyły państwo, które nie należy już do zwykłych obywateli tylko do partyjnych kacyków. Niech te wszystkie partie i i tych partyjniaków szlag trafi!

 11. Niech żyje Polska Ludowa!!!

 12. W kraju sytuacja ulega zmianie. Sąsiednie gminy rozwijają się, mniej lub bardziej dynamicznie ale jednak. Powstają tam nowe miejsca pracy, a w Trzebiatowie od lat nic się nie zmienia. Miasto i Gmina się wyludnia i wygląda coraz gorzej, jednym z największych pracodawców jest Urząd Miasta.A u sterów znajdują się wciąż ci sami lidzie powiązani z tą samą Partią pOlityczną. Czy nie widzicie państwo związku! Coraz bardziej się obawiam ,że Trzebiatów pod koniec rządów Pana Burmistrza będzie wyglądał jak plac po fabryce mebli przy ul. Długiej.

 13. SODOMA I GOMORA

  Wyżej stojący mają swój udział w bezrobociu, braku perspektyw dla młodych ,braku młodych lekarzy ,chcących leczyć starzejących się nam mieszkańców ,a więc wizja dla staruszków też nie jest ciekawa .Jak widać gminni specjaliści są najwyższych lotów , skoro mają pensje ministerialne . Widać zarządzanie biedą też się opłaci .

  • O co ci żal 4 litery ściska? Trzeba było się uczyć i zostać gminnym specjalistą, który musi wiedzieć i robić więcej niż minister z nadania partyjnego, który w wielu wypadkach jest delikatnie mówiąc niedouczony i nigdy nie zhańbił się żadna pracą, albo wszystko czym się parał „odwaliło kitę!”.

 14. trzebiatowianin

  prawdopodobnie nasz trzebiatowski nauczyciel został wyróżniony w ankiecie głosu szczecinskiego , dlaczego nic o tym nie napisano ani w portalu 24 ani w wiadomosciach trzebiatowskich

 15. Dzisiaj w tvn 24 był reportaż z udziałem burmistrza Trzebiatowa .Apeluję do burmistrza: nie życzę sobie, aby mówił Pan ze gmina Trzebiatów jest biedną gminą! I słucha to cała Polska. Kto tu teraz do nas przyjedzie? Załatwił Pan nas mieszkańców gminy.Poza tym, weź się Pan do roboty!

 16. Pewnie większość tego towarzystwa wkrótce oglądać się będzie z innej perspektywy, niech tylko chłopcy z okolicznych powiatów ujawnią swą wiedzę.

 17. Smerfetka po przejściach

  Tak ,Trzebiatów jest bidną gminą , to przez długoletnie niechlujne zarządzanie . Jest to wiadomość skierowana do TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.