poniedziałek, 17 Grudzień 2018
Home / GRYFICE / 33 – latek strzelił ze śrutu do mężczyzny, z którym się kłócił! Gorączka sobotniej nocy przed jednym z klubów

33 – latek strzelił ze śrutu do mężczyzny, z którym się kłócił! Gorączka sobotniej nocy przed jednym z klubów

Ta noc na długo zostanie w pamięci 33 – latka z Gryfic, który we wtorek trafił do więziennego aresztu na trzy miesiące. W niedzielę, 3 grudnia około 4 nad ranem zatrzymany strzelił do innego mężczyzny ze śrutu podczas kłótni. Jak dowiaduje się Gryfickie.info do zdarzenia doszło przed jednym z gryfickich klubów.
Gorączka sobotniej nocy udzieliła się 33 – letniemu gryficzaninowi, który w niedzielę nad ranem w trakcie awantury przed jednym z klubów nagle wystrzelił ze śrutu do swojego adwersarza. – Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Podczas kłótni na ulicy przed  lokalem rozrywkowym w Gryficach jeden z mężczyzn wyciągnął przedmiot przypominający pistolet pneumatyczny i oddał strzały w kierunku innego uczestnika kłótni, po czym uciekł. Ranny 30 – latek trafił do szpitala – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.
Bardzo sprawna akcja policjantów z wydziału kryminalnego sprawiła, że podejrzanego udało się zatrzymać w mieszkaniu po kilku godzinach od zdarzenia.
– W toku prowadzonych czynności kryminalni policjanci zabezpieczyli w domu 33 – latka  znaczną ilość substancji psychoaktywnych i środków odurzających. Zatrzymany był notowany wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu i wolności – dodaje Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik KPP Gryfice.
Komendant Powiatowy w Gryficach wystąpił z wnioskiem o areszt do gryfickiej prokuratury. We wtorek na Sąd Rejonowy w Gryficach wydał postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.
Gryfickie.info

 

 

Sprawdź także

Konwój pomocników świętego Mikołaja w gminie Rewal

Tradycyjnie na początku grudnia Gminę Rewal odwiedza „Konwój Pomocników świętego Mikołaja”. Tegoroczna edycja wypadła 8 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.