poniedziałek, 17 Grudzień 2018
Home / GRYFICE / Srebrny Amerykański Sen

Srebrny Amerykański Sen

Młodzieżowa Orkiestra Red Swing Low spełniła swoje marzenia. Zaprezentowała się przed publicznością w USA. Do Polski wróci z trzema srebrnymi medalami.

-Kochani, wyniki z Kopenhagi poprawiony o 4 punkty. Mamy srebro za show – napisali na swoim koncie na Facebooku. Do Polski wracają spełnieni. To historyczny moment. Jako jedyni z Polski zaprezentowali się w odległej Ameryce. Trzy medale, trzy srebrne medale Mistrzostw Świata, to rewelacyjny wynik Orkiestry Red Swing Low. Młodzi artyści pod batutą Krzysztofa Malickiego swoje krążki otrzymali za występ sceniczny – koncert, Marching Parade oraz Show.

Do USA pojechało około 70 osób. – Dostaliśmy wsparcie od burmistrza Gryfic a także marszałka województwa. Chcemy też podziękować z całego serca wielu firmom i przedsiębiorcom, instytucjom i osobom prywatnym. Bez Waszej pomocy nasz amerykański sen nie spełniłby się. To dla nas ale i dla Gryfic wielka szansa i promocja zarówno miasta jak i regionu – tłumaczy Krzysztof Malicki, kapelmistrz i dyrektor artystyczny „Red Swing Low”, która za oceanem zaprezentuje swój najnowszy program, oparty o jeden z najgłośniejszych musicali na świecie „Upiór w operze”, który skomponował Andrew Loyd Webber.

Sprawdź także

Konwój pomocników świętego Mikołaja w gminie Rewal

Tradycyjnie na początku grudnia Gminę Rewal odwiedza „Konwój Pomocników świętego Mikołaja”. Tegoroczna edycja wypadła 8 …

2 komentarze

  1. publiczonsc nie dopisala jak widac

  2. Brawo , Brawo , brawo ! Młodzi z pasją !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.