piątek, 21 Wrzesień 2018
Home / TRZEBIATÓW / Kolejny raz święty Mikołaj odwiedzi Trzebiatów

Kolejny raz święty Mikołaj odwiedzi Trzebiatów

Już po raz trzeci przed ratuszem miejskim w Trzebiatowie, ku uciesze najmłodszych pojawi się św. Mikołaj wraz wieloma pomocnikami.  W tym roku zabawa mikołajkowa odbędzie się 3 grudnia.

3 grudnia na rynku staromiejskim w Trzebiatowie pojawi się Mikołaj z przyjaciółmi. Oprócz samego rozdawania prezentów przygotowanych zostało wiele innych atrakcji: na scenie swoje umiejętności artystyczne  zaprezentują najmłodsi mieszkańcy gminy. Odbędą się również świąteczne kiermasze. Początek zabawy zaplanowany jest na godzinę 14:00. Orszak Mikołaja przed ratuszem pojawi się o godzinie 16:30.

Tego właśnie dnia odpalone zostaną iluminacje bożonarodzeniowe. Przed ratuszem obok tradycyjnej choinki pojawią się baśniowe postacie.

Sprawdź także

Rozbudowa oczyszczalni zakończona. Inwestycja otwiera nowe kierunki związane z rozwojem gminy

Zakończył się  wielomilionowy projekt związany z rozbudową i modernizacją oczyszczalni ścieków w Trzebiatowie, którą realizowało …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.