poniedziałek, 17 Grudzień 2018
Home / GRYFICE / Red Swing Low z medalem Mistrzostw Świata!

Red Swing Low z medalem Mistrzostw Świata!

Red Swing Low orkiestra z Gryfic jako jedyna z Polski zaprezentowała się na Mistrzostwach Świata, które odbywają się w USA. Wiemy już też, że nasz zespół zdobył srebrny medal koncertu scenicznego.

Do USA pojechało około 70 osób. – Dostaliśmy wsparcie od burmistrza Gryfic a także marszałka województwa. Chcemy też podziękować z całego serca wielu firmom i przedsiębiorcom, instytucjom i osobom prywatnym. Bez Waszej pomocy nasz amerykański sen nie spełniłby się. To dla nas ale i dla Gryfic wielka szansa i promocja zarówno miasta jak i regionu – tłumaczy Krzysztof Malicki, kapelmistrz i dyrektor artystyczny „Red Swing Low”, która za oceanem zaprezentuje swój najnowszy program, oparty o jeden z najgłośniejszych musicali na świecie „Upiór w operze”, który skomponował Andrew Loyd Webber.

Poniżej fragment pokazu grupy Red Swing Low.

Film źródło facebook, zdjęcie Radio Plus Gryfice

PSHS and the World Association of Marching Show Bands Palm Springs

Opublikowany przez Eva Lee na 28 listopada 2017

Sprawdź także

Konwój pomocników świętego Mikołaja w gminie Rewal

Tradycyjnie na początku grudnia Gminę Rewal odwiedza „Konwój Pomocników świętego Mikołaja”. Tegoroczna edycja wypadła 8 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.