poniedziałek, 24 Wrzesień 2018
Home / HISTORIA / Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie

Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie

10 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Kochanowskiego odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Na wszystkich czekała pięknie udekorowana sala, w której królowały kolory bieli i czerwieni. Uroczystości przygotowali uczniowie klasy II b pod opieką Pani Ilony Zych oraz Pani Jolanty Mruk. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem recytowali piękne wiersze oraz śpiewali wzruszające pieśni patriotyczne.

W słowach wierszy i piosenek występujący ukazali historię naszego państwa, a także wychwalali piękno swojego kraju. Smutne nutki przeplatały się z wesołymi dźwiękami, gdyż Święto Niepodległości to czas radości i świętowania powrotu Polski po 123 latach na mapę Europy. Przesłaniem akademii było przede wszystkim nawoływanie do kochania i szanowania swojego kraju.

źródło Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebiatowie

 

Sprawdź także

Nadciąga załamanie pogody. Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.