czwartek, 23 Listopad 2017
Home / POWIAT / Motocykliści oddali krew. Jesienna edycja Motoserca za nami

Motocykliści oddali krew. Jesienna edycja Motoserca za nami

31 honorowych dawców wspomogło kolejną edycję zbiórki krwi zorganizowaną przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy. –  Jest dobrze, ale w następnej akcji musi być jeszcze lepiej – zaznaczył Marcin Majchrzak.

Już po raz 10 w okolicach siedziby Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego (Pałac nad Młynówką) pojawił się specjalistyczny autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Szczecina, w którym każdy chętny mógł podzielić się swoim darem życia. W jesiennej odsłonie zbiórki krwi udział wzięło 31 osób. – W obecnej odsłonie Motoserca naszą akcję wspomogło aż 31 osób. W sumie udało się zebrać 13, 950 ml krwi – powiedział Marcin Majchrzak, prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego. – Jest dobrze, ale w kolejnej , wiosennej akcji liczymy, że będzie nas jeszcze więcej. Dzisiaj byli z nami nasi przyjaciele z Trzebiatowa i okolic, a także klub Voyager z Kołobrzegu oraz motocykliści z Gryfic i Koszalina. Każdego roku w sezonie letnim jest bardzo dużo wypadków, dlatego też krew jest bardzo potrzebna i właśnie dlatego decydujemy się na organizowanie tej akcji – powiedział Marcin Majchrzak. Po akcji w siedzibie klubu zaplanowane zostały uroczystości związane z 8 rocznicą powstania Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego.

fot TGM

Sprawdź także

Odcinek drogi S6 Goleniów – Kiełpino z unijnym dofinansowaniem

Ponad pół miliarda złotych z Programu Infrastruktura i Środowisko wesprze budowę drogi ekspresowej S6 na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.