poniedziałek, 24 Wrzesień 2018
Home / REGION / W Mrzeżynie kolejny raz przystąpią do bicia rekordu

W Mrzeżynie kolejny raz przystąpią do bicia rekordu

Z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej z Mrzeżyna oraz Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi już 16 października, w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu odbędzie się akcja bicia rekordu Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez jak największą ilość osób. Będzie to już czwarta próba przeprowadzona w Mrzeżynie.

W zeszłorocznej lekcji udział wzięli: strażacy z Mrzeżyna, Trzebiatowa, Gołańczy Pomorskiej, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Mrzeżyna i Trzebiatowa oraz uczniowie i nauczyciele Zespoły Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie, Publicznego Gimnazjum w Trzebiatowie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie oraz pracownicy Mrzeżyńskiego Centrum Sportu.

Harmonogram poniedziałkowej próby:
godz. 11:00 – rozpoczęcie rejestracji
godz. 11:45 zakończenie rejestracji
godz. 11:45 – odprawa instruktorów
godz. 12:00 – 12:30 – BICIE REKORDU
godz. 12:45 – zakończenie i podsumowanie akcji

Sprawdź także

Nadciąga załamanie pogody. Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego …

Jeden komentarz

  1. Niewątpliwie dzisiejsza młodzież jest świadoma o wiele bardziej w tej kwestii niż my, młodzi z przełomu lat 70 i 80. Fajnie, że komuś się chce, w tym przypadku strażakom z OSP w Mrzeżynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.