poniedziałek, 23 Październik 2017
Home / TRZEBIATÓW / Zmiana organizacji ruchu w Trzebiatowie. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność

Zmiana organizacji ruchu w Trzebiatowie. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność

Kierowcy muszą przygotować się na zmiany. W Trzebiatowie już niedługo będzie miała miejsce zmiana organizacji ruchu na najbardziej uczęszczanym odcinku.

-Pod koniec października rozpocznie się zmiana organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic (sygnalizacji świetlnej): Wojska Polskiego, Kościuszki i Daszyńskiego w Trzebiatowie. Dzięki temu chcemy, na tyle, na ile będzie to możliwe, wyprowadzić ruch samochodów ciężarowych z obrębu starego miasta informuje Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa na swoim profilu na facebooku. Zmiana będzie dotyczyła pierwszeństwa przejazdu. – Kiedy rozpocznie się zmiana drogą z pierwszeństwem przejazdu będzie ulica Kościuszki (jadąc z kierunku Niechorza) oraz Wojska Polskiego (skręcając na skrzyżowaniu w kierunku Gryfic).

Sprawdź także

Motocykliści oddali krew. Jesienna edycja Motoserca za nami

31 honorowych dawców wspomogło kolejną edycję zbiórki krwi zorganizowaną przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy. –  Jest …

8 komentarzy

  1. Kierowcom i pieszym na tym skrzyżowaniu należy niewątpliwie zacytować tekst znanej piosenki: „Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo!” i prosić o zachowanie szczególnej rozwagi oraz ostrożności co najmniej przez najbliższy rok.

  2. ciekawe co za mądry to wymyślił ??

  3. Zarządca drogi jest za to odpowiedzialny. Tyle lat było ok ale jak widać „dobra zmiana” dotarła do Trzebiatowa

  4. Co to da ? Czy ul. Kościuszki znajdzie się poza obszarem starego miasta? Od samego mieszania herbata słodsza nie będzie. Dajcie tym mądralom 30 -sto tonową ciężarówkę z naczepą , niech wyrobią na proponowanym skrzyżowaniu , z Kościuszki w Woj. Polskiego .Oj , chodniki i barierki będą często łamane .Chwała ciężko zadumanym urzędnikom Trzebiatowskim , chwała !A jak któryś z szoferów rozwali kościółek , zniknie problem jego remontu .Zamiast obwodnicy–pozoranctwo , tak Panie Burmistrzu ! I wszystko z myślą , aby w ogródku przed ratuszem nie było za głośno i aby spaliny nie zaczadziły jeszcze bardziej urzędniczych główek ! A co na to mieszkańcy ul. Kościuszki , przed którymi oknami mocniej zadymi i zaburczy ? Od nich nie dostaniecie podczas wyborów ani jednego głosu !

    • Szanowny Panie. Po pierwsze ulica Wojska Polskiego i ulica Kościuszki to drogi wojewódzkie i nic Burmistrzowi do tego, że jest tam wprowadzana zmiana organizacji ruchu. Inwestycje prowadzone są przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie. Po drugie tak jak informowałem Państwa, budowa obwodnicy łączącej rondo nr 1 z rondem nr 3 rozpocznie się w drugim półroczu roku 2018. Czytając Pana wpis można dojść do wniosku, że chodzi tu raczej o „dowalenie” burmistrzowi niż o spaliny czy hałas. Ja również nie jestem zadowolony z takiego rozwiązania, jednak zachęcam do cierpliwości. Dajmy sobie szanse. Czekaliśmy na to tyle lat. Będę robił wszystko żeby zrealizować te inwestycje jak najlepiej.

  5. Nie wymyślił tylko mu się tak przyśniło i niech tak będzie .Niech choć niektórzy myślą , że władza ciężko myśli — zwłaszcza ON !

  6. Brawo! Nareście cos dobrego pod wzgledem organizacji ruchu samochodowego i lepszego bezpieczeństwa pieszych poruszających się w koło ratusza.

  7. Kabaret. Przejscia dla pieszych nadal nie ma na ulicy Kosciuszki przy swiatłach, tiry i łamanie ich to juz wyczyn ktory bedzie poowodowac korki – niestety to wszystko to prowizorka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.