czwartek, 18 Styczeń 2018
Home / KULTURA / Kolejny raz zaśpiewają o Złoty Klucz

Kolejny raz zaśpiewają o Złoty Klucz

Będzie to już 15. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem imprezy jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Trzebiatowie. 12 października o godzinie 11.00 w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu odbędzie się uroczyste rozpoczęcie festiwalu.

-Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w przygotowanej przez nasze Koło imprezie. To wspaniała okazja dla osób niepełnosprawnych do pochwalenia się niemałym talentem wokalnym. Promowanie Ich umiejętności to misja jaka nam przyświeca w codziennej pracy – zaznaczają organizatorzy wydarzenia. Istnieje możliwość bezpłatnego dojazdu do Mrzeżyna autobusem, który odjedzie spod trzebiatowskiego Ratusza 12 października o godzinie 10:30. Powrót zaplanowany jest na godzinę 17:30.

Sprawdź także

Ferie zimowe z Gryfickim Domu Kultury i Gryf – Arenie. Nie nudzimy się!

Malują, lepią z gliny, grają w gry planszowe oraz komputerowe, uczestniczą w zajęciach sportowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.