poniedziałek, 23 Październik 2017
Home / SPORT / Rega przegrywa z liderem

Rega przegrywa z liderem

Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów przegrali w meczu wyjazdowym z liderem tabeli Morzyckiem Moryń 1:3. Jedyną bramkę dla podpieczonych Kamila Twarzyńskiego zdobył Jarosław Jarecki.

Była to pierwsza porażka drużyny z Trzebiatowa na wyjeździe. Mecz z liderem tabeli zakończył się porażką przyjezdnych 1:3. Jedyną bramkę dla podpieczonych Kamila Twarzyńskiego zdobył Jarosław Jarecki. Po rozegraniu 10 meczów Intermarche Rega zajmuje 7. pozycję w tabeli tracąc do lidera 7 punktów, ale do drugiej drużyny, Hutnika Szczecin już tylko 3. Następny mecz zawodnicy z Trzebiatowa zagrają 14 października o godzinie 16:00, a ich przeciwnikiem przed własną publicznością będzie Bałtyk Koszalin.

 

Sprawdź także

Motocykliści oddali krew. Jesienna edycja Motoserca za nami

31 honorowych dawców wspomogło kolejną edycję zbiórki krwi zorganizowaną przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy. –  Jest …

Jeden komentarz

  1. Szkoda Panowie, ale głowa do góry i nie martwicie się, nawet najlepsi nie zawsze wygrywają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.