poniedziałek, 23 Październik 2017
Home / KARNICE / Zadymienie w budynku wielorodzinnym w Cerkwicy

Zadymienie w budynku wielorodzinnym w Cerkwicy

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy budynku wielorodzinnego w Cerkwicy. Przybyli na miejsce strażacy niezwłocznie przystąpili do gaszenia i ewakuacji lokatorów.

6 października około godziny 16:00 dyżurny PSP w Gryficach został powiadomiony o zadymieniu, które pojawiło się w jednym z budynków wielorodzinnych w Cerkwicy. Na miejsce zadysponowaniu zostali strażacy ochotnicy z Cerkwicy, Karnic oraz PSP w Gryficach. Przyczyną dużego zadymienia było prawdopodobnie zaniedbanie miejsca przeznaczonego na piec, gdzie znajdowała się spora ilość śmieci, trocin i popiołu. Podczas działań ewakuowano mieszkańców z budynku. Duże zadymienie utrudniało poruszanie się w ciemnych pomieszczeniach, więc za pomocą wentylatorów oddymiano piwnice, aby sprawnie prowadzić działania.

źródło i fot: OSP Karnice

Sprawdź także

Meteorolodzy wydali ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.