poniedziałek, 23 Październik 2017
Home / POWIAT / Udało się! Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowych w Trzebiatowie mają już upragniony, nowy samochód

Udało się! Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowych w Trzebiatowie mają już upragniony, nowy samochód

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowych w Trzebiatowie mówią – Dziękujemy. To właśnie dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało się zakupić upragniony pojazd. Teraz pragną im wszystkim podziękować.

22 września o godzinie 11:00 rozpocznie się Dzień Otwarty Warsztatu Terapii Zajęciowych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Trzebiatowie. W trakcie spotkania będzie miało miejsce uroczyste poświęcenie nowego pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych.

W programie przewidziano: uroczyste poświęcenie nowego auta, zwiedzanie Warsztatu Terapii Zajęciowej, warsztaty plastyczne i nie tylko, konkursy i zabawy dla najmłodszych, występy artystyczne, okolicznościowy poczęstunek.

Sprawdź także

Motocykliści oddali krew. Jesienna edycja Motoserca za nami

31 honorowych dawców wspomogło kolejną edycję zbiórki krwi zorganizowaną przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy. –  Jest …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.