niedziela, 26 Maj 2019
Home / POWIAT / W listopadzie wybierzemy nowego radnego. Dla kogo mandat?

W listopadzie wybierzemy nowego radnego. Dla kogo mandat?

5 listopada bój o wolny mandat w okręgu nr 15 w Nowielicach stoczy pięciu kandydatów. Jak ustalił Puls Miasta zarejestrowano pięć komitetów wyborczych. W gronie ubiegających się o mandat jest były burmistrz Sławomir Ruszkowski.

Z informacji uzyskanych w Biurze Komisarza Wyborczego w Szczecinie, do udziału w jesiennych wyborach uzupełniających zgłoszono pięć komitetów. Mowa tu o: KWW Michał Myślicki, KWW Grażyna Antczak, KWW „Trzebusz – Nowielice”, którego kandydatem będzie Jacek Wolski, KWW „Solidarna Gmina” – kandydat –  Izabela Ronowicz oraz KW PS Idziemy Razem Sławomir Ruszkowski.

Puls Miasta/Gryfickie.info

 

Sprawdź także

Czyste powietrze. Spotkanie informacyjne w Gryficach

29 maja 2019 o godzinie 17:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gryficach przy Placu …

15 komentarzy

 1. Sławek wstydu nie masz?

 2. Ruszkowski = Sać
  I wszystko w temacie.

 3. Ruszkowski to już sie ośmiesza tym kandydowanien

 4. Ciągle mu mało!? Już się pozbierał po wcirach, które odebrał od Matusa!

 5. Powiedzcie mi ludzie kiedy Powiatowy góru w koñcu przestanie mącić ?

 6. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

 7. czy podczas kampanii poznamy kulisy układu pomiedzy panem Ruszkowskim a Fundacją Fort Rogowo? z 2005 roku, przekazanie nikomu nieznanej fundacji która deklarowała 500 tys majątku którego nikt nie widział (słup z niemieckim paszportem)hangaru i nieruchomosci za darmo, wsadzenie swojego T. Borodziuka i korzystanie ze szkolen Norwegów z Adecco? ile przytulili tam pieniędzy, dlaczego fundacja miała za darmo taki teren świezo pozyskany z AMW? czy nowe CBA sie tym zajmie? czy zajmie sie tym pani Domaradzka?

  • Może poznamy jak cudownie dzialal i umocował pana H. z fortu następca psma Ruszkowskiego? Jak wydał mu zezwolenie na zameldowanie jego jego konlubiny w budynkach na terenie fortu? O kulisach festiwalu nagle nad morzem i dlaczego jego organizatorzy bez słowa sprzeciwu płacą Kolobrzegowi 5 razy tyle i odprowadzają opłatę miejscowa? To nie jest ciekawe? Czekam kiedy obu panom tj. panu M i panu H. dobierze sie do du… prokurator!

 8. Hermes widać, że świetnie jesteś zorientowany. Pokaż jakim jesteś prawym obywatelem i sam zgłoś sprawę do CBA, AMW itd.Nie chowaj się za plecami dziennikarzy ,albo masz jaja abo wydmuszki!

 9. Jeśli sprawa wygląda tak jak pisze hermes , to nie tylko C B A , ale również Policja Państwowa ma obowiązek podjąć ten trop. Biernie nie może się zachowywać Trzebiatowski samorząd , bo legitymizuje ewentualne przestępstwo .Jeśli samorządowcy obecni , nic nie robią dla wyjaśnienia sprawy powinni ponieść karne konsekwencje . A Trzebiatowski PIS , ustami swych przedstawicieli nie zechce dojść do prawdy ? Sama informacja powyższych osób o ewentualnych szkodach , jakie mogła ponieść Gmina Trzebiatów , na wskutek złego zarządzania powinna ,powinna być szczegółowo zbadana .

 10. Sprawę wyjaśnić przed wyborami uzupełniającymi , bo może być wielki wstyd , dla nas wszystkich !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.