poniedziałek, 20 Styczeń 2020
Home / BROJCE / Najnowszy Puls Miasta już w wybranych punktach w całym powiecie!

Najnowszy Puls Miasta już w wybranych punktach w całym powiecie!

Czternaste wydanie Pulsu Miasta już dostępne. Zapraszamy do lektury. W gazecie lista punktów, gdzie można nas znaleźć. Miłej lektury!

Drodzy Czytelnicy!

Puls Miasta jeszcze pachnący drukarnią w czternastym wydaniu już w Państwa domach. W ostatnim dniu lata, z oddechem września na plecach. Z poczuciem końca wakacji, choć nie lata. Wrzesień to czas, który od chwili, gdy przestałam pakować książki do szkoły, kojarzy się z początkiem i „odnową”. Z listą spraw do uporządkowania. Tak na przekór teorii styczniowych postanowień.

Ten wrzesień jednak wdarł się ukradkiem do kalendarza jak nieproszony gość. Dopiero był początek stycznia, dopiero czekanie na wiosnę i lato. A tu już puka uporczywie do drzwi, złośliwie zamiast jesiennej słoty przynosząc piękną pogodę. Wszystko stanęło na głowie. Koniec wakacji wygląda jak początek. Darmo szukać wrześniowego imperatywu porządkowania i układania po nowemu rzeczywistości. Też tak Państwo macie? Czas zaskoczył, rozlał się niepokornie, nawet dzieci nie idą 1 września do szkoły. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Najlepiej sięgnąć po najnowszy numer Pulsu, a jeszcze lepiej zabrać go na plażę, bo przed nami zaskakująco ciepłe dni.

Marzena Domaradzka

 

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.