sobota, 14 Grudzień 2019
Home / SPORT / Kolejny remis Regi na wyjeździe

Kolejny remis Regi na wyjeździe

Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów zremisowali w kolejnym meczu ligowym. Tym razem jeden punkt zdobyli na boisku w Stargardzie.

W ramach 4. kolejki IV ligi podopieczni Kamila Twarzyńskiego rozegrali mecz w Stargardzie z miejscową Kluczewią. Kolejny mecz rozgrywany z rzędu na wyjeździe ( ze względu na rozgrywany w Trzebiatowie turniej Syrenka Cup) rozpoczął się nie najlepiej dla gości. Później bramka na 1:1 padła po trafieniu samobójczym. Kolejna bramka ponownie wyprowadziła na prowadzenie gospodarzy. Po kilku minutach Igor Duńczak obudził nadzieje w zespole (2:2), a po trafieniu, na 10 minut przed końcem rywalizacji Jarosława Jareckiego, euforia zapanowała w obozie z Trzebiatowa. Jednak gospodarze ostatecznie doprowadzili do remisu –  3:3. – Szkoda, jeżeli się strzela trzy bramki na wyjeździe i remisuje. No, ale taka jest piłka. Cieszymy się z cennego punktu zdobytego na trudnym terenie i co najważniejsze nadal jesteśmy drużyną, która nie doznała porażki. Teraz pora na grę przed własną publicznością. Wreszcie – zaznaczył Kamil Twarzyński, trener Intermarche Regi Trzebiatów. Aktualnie zespół Twarzyńskiego zajmuje 6. pozycję w tabeli z 8 punktami i traci 4. punkty do lidera.