piątek, 24 Styczeń 2020
Home / KULTURA / Pałacowa Noc w Muzeum

Pałacowa Noc w Muzeum

Będzie to już 11 noc w Pałacu nad Młynówką, w trakcie której wszystkich przybyłych do Muzeum witać będą zjawy oraz duszki. Spotkanie rozpocznie się tradycyjnym Polonezem oraz Zorbą z Aramisem. Wykład inauguracyjny wygłosi dr Janina Kochanowska, a wieczorem będziemy mogli uczestniczyć w recitalu Barbary Brody – Malon.

Już po raz 11. amatorzy nocnego zwiedzania muzeów będą mogli bez żadnych przeszkód odwiedzić Pałac nad Młynówką w Trzebiatowie oraz ekspozycje muzealne, które znajdują się w miejscowym muzeum. Oprócz samego zwiedzania organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, które zadowolą każdego. Każdy będzie mógł odwiedzić Straszny Dwór, poszukiwać skarbu Białej Damy.

Sprawdź także

Wieczór Czterech Świec w Trzebiatowie

Trzebiatowski Ośrodek Kultury oraz Proboszczowie Parafii Rzymskokatolickiej, Ewangelicko-Augsburskiej, Prawosławnej i Greckokatolickiej zapraszają na XXIV Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.