środa, 13 Grudzień 2017
Home / SPORT / Udana inauguracja w Trzebiatowie

Udana inauguracja w Trzebiatowie

Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów udanie rozpoczęli zmagania w IV lidze. Dzięki trafieniom Mariusza Kurczaka i Pawła Samulskiego trzy punkty zostają w Trzebiatowie.

Pierwszym przeciwnikiem podpieczonych Kamila Twarzyńskiego była drużyna Olimpu Gościno. Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili goście, którzy po bramce Bartosza Stadnika prowadzili 1:0. Ten rezultat mógł być większy, zawodnik gości nie zdołał pokonać Gładysza przy strzale z rzutu karnego. W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze. Po przepięknym strzale z kilkunastu metrów bramkę wyrównującą zdobył Mariusz Kurczak. W ostatnich minutach pojedynku, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Paweł Samulski.

W następnym meczu Intermarche Rega Trzebiatów jedzie do Węgorzyna, gdzie zagra z miejscową Spartą.