niedziela, 24 Czerwiec 2018
Home / SPORT / Udana inauguracja w Trzebiatowie

Udana inauguracja w Trzebiatowie

Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów udanie rozpoczęli zmagania w IV lidze. Dzięki trafieniom Mariusza Kurczaka i Pawła Samulskiego trzy punkty zostają w Trzebiatowie.

Pierwszym przeciwnikiem podpieczonych Kamila Twarzyńskiego była drużyna Olimpu Gościno. Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili goście, którzy po bramce Bartosza Stadnika prowadzili 1:0. Ten rezultat mógł być większy, zawodnik gości nie zdołał pokonać Gładysza przy strzale z rzutu karnego. W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze. Po przepięknym strzale z kilkunastu metrów bramkę wyrównującą zdobył Mariusz Kurczak. W ostatnich minutach pojedynku, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Paweł Samulski.

W następnym meczu Intermarche Rega Trzebiatów jedzie do Węgorzyna, gdzie zagra z miejscową Spartą.

foto archiwum

Sprawdź także

Susza dziesiątkuje uprawy na terenie Powiatu Gryfickiego. Straty mogą sięgać nawet 50%. Rolnicy zrozpaczeni

Najczarniejszy scenariusz dotyczący tegorocznych zbiorów zaczyna się realizować. Rolnicy z Powiatu Gryfickiego alarmują, że straty …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.