piątek, 23 Marzec 2018
Home / SPORT / Intermarche Rega Trzebiatów dziękuje sponsorom

Intermarche Rega Trzebiatów dziękuje sponsorom

Już dzisiaj (sobota 12 sierpnia) zawodnicy Intermarche Regi Trzebiatów rozpoczną zmagania w IV lidze. Jak jednak zaznaczają, nie byłoby ich sukcesu, gdyby nie wsparcie tak wielu osób, którym pragną dziękować.

-Awans do IV ligi, to nas sukces, jednak nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie wielu osób – powiedział Piotr Dąbrowski, prezes klubu piłkarskiego Intermarche Rega Trzebiatów. Przedstawiciele klubu w czasie okresu przygotowawczego spotkali się ze sponsorami, aby podziękować im za wsparcie. Odwiedzili Józefa Domańskiego, burmistrza Trzebiatowa, Piotra Nowackiego właściciela Intermarche Trzebiatów, sponsora tytularnego. – Dziękujemy również panu Romanowi Elminowskiemu z firmy ECO SERWIS, który zawsze był z nami oraz Bogdanowi Styrance z Zakładu Budowlano Konserwatorskiego – dodał prezes klubu. – Cieszę się, że mogłem pomóc i zapewniam o moim wsparciu. Cieszę się z awansu i życzę powodzenia w IV lidze – zaznaczył Roman Elminowski.

Sprawdź także

Pilnie potrzebna krew dla Mariusza Gładysza z Trzebiatowa! Zobacz jak możesz pomóc

Mariusz Gładysz walczy z chorobą w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Przed nim poważna operacja. Potrzebna jest …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.