niedziela, 24 Czerwiec 2018
Home / KARNICE / To było podpalenie. Nieznany sprawca podłożył ogień pod samochód w Cerkwicy

To było podpalenie. Nieznany sprawca podłożył ogień pod samochód w Cerkwicy

W nocy z czwartku na piątek nieznany sprawca podłożył ogień pod Audi4, należące do mieszkańca Cerkwicy. Do zdarzenia doszło na ulicy Słonecznej. Czy możemy mówić o serii podpaleń? W czerwcu podpalono samochód wójta Rewala – Roberta Skraburskiego.

To z pewnością było podpalenie. Nie ma wątpliwości właściciel Audi4. Jak informują strażacy w pojeździe spłonęła komora silnika i prawy błotnik. Ogień uszkodził stojący obok pojazd. W zaparkowanej tuż obok Toyocie Yaris stopił się tylny zderzak, uszkodzona została także lampa. W nocnej akcji uczestniczyły: zastęp OSP Cerkwica i dwa zastępcy PSP Gryfice. Policja bada okoliczności zdarzenia, która będzie próbowała ustalić sprawcę lub sprawców. I zastanowi się czy czwartkowe podpalenie ma związek ze sprawą z czerwca, kiedy nieznany sprawca (nie załapany do tej pory) podłożył bańkę z paliwem do auta samochodu wójta Rewala.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Susza dziesiątkuje uprawy na terenie Powiatu Gryfickiego. Straty mogą sięgać nawet 50%. Rolnicy zrozpaczeni

Najczarniejszy scenariusz dotyczący tegorocznych zbiorów zaczyna się realizować. Rolnicy z Powiatu Gryfickiego alarmują, że straty …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.