piątek, 24 Styczeń 2020
Home / REGION / Mrzeżyński Festyn Rybny już w najbliższą niedzielę

Mrzeżyński Festyn Rybny już w najbliższą niedzielę

Burmistrz Trzebiatowa oraz Trzebiatowska Organizacja Turystyczna „Ujście Regi” zapraszają mieszkańców oraz turystów do wzięcia udziału w Mrzeżyńskim Festynie Rybnym na Pomorskiej Drodze św. Jakuba, który odbędzie się w niedzielę 6 sierpnia w Porcie Morskim w Mrzeżynie.

Będzie to już kolejna sposobność aby spróbować wyjątkowej zupy rybnej w Porcie Morskim w Mrzeżynie. O godzinie 16.00 odbędzie się inscenizacja przygotowana przez Grupę „Nałęcz” pod tytułem „Walki 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej w bitwie pod Arhem” (most w Mrzeżynie). O godziny 17:00 odbędzie się uroczyste otwarcie Festynu.W programie artystycznym zaprezentują się Czas 3 Nowaki, Mark Twain, Majtki Bosmana, Trzy Majtki. Całość poprowadzi Michał „Ostry” Ostrowski. Poczęstunek wyjątkową mrzeżyńską zupą rybną rozpocznie się o godzinie 17.00.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.