wtorek, 17 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / Nielojalny pracownik zatrzymany

Nielojalny pracownik zatrzymany

Kryminalni z Rewala zatrzymali 22 – latka, który okradł swojego pracodawcę. Łupem młodego mężczyzny był… alkohol, papierosy oraz utarg z kasy. Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w Pogorzelicy w okresie od 10 do 23 maja 2017 r. gdzie jeden z pracowników sklepu spożywczego w krótkich odstępach czasu systematycznie okradał swojego prawodawcę. Mężczyzna systematycznie wynosił papierosy oraz alkohol, a w dniu 23 maja po zakończonej pracy zabrał cały utarg w wysokości 2212 zł i nie pojawił się w pracy, łączna wartość strat wyniosła 3242 zł. O całym zdarzeniu policje poinformowała właścicielka sklepu. Kryminalni w toku prowadzonych czynności w sprawie w tym w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Szczecina, który usłyszał zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci zatrzymali mieszkańca Szczecina 17 lipca br w innej miejscowości nadmorskiej gdzie był zatrudniony również, jako sprzedawca w sklepie spożywczym. Teraz o losie mężczyzny zdecyduje Sąd. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia a także będzie musiał pokryć powstałe straty.

Sprawdź także

Jedno dziecko – jedno drzewo. Włodarze gmin podpisali list intencyjny

W ramach akcji mieszkańcy gmin, którym urodziło się dziecko w terminie od stycznia do sierpnia …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.