poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / W dniu 27 lipca kursy Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej zawieszone z powodu szkód po opadach

W dniu 27 lipca kursy Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej zawieszone z powodu szkód po opadach

W czwartek, 27 lipca zostają zawieszone kursy Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej na trasie Gryfice – Pogorzelica. Trwa usuwanie szkód  po dwudniowych, intensywnych opadach, które spowodowały wiele szkód m.in. pozawalane drzewa i podmyte torowiska.

„W środę, 26 lipca, w trosce o bezpieczeństwo pasażerów zawieszone zostały kursy nadmorskiej wąskotorówki na odcinku Gryfice- Pogorzelica. Niestety, szkody powstałe w trakcie długotrwałego podmywania infrastruktury kolejowej przez wody deszczowe okazały się poważniejsze, niż wcześniej zakładano. W związku z powyższym Nadmorska Kolej Wąskotorowa  Sp. z o.o. zmuszona jest do wstrzymania przewozów pasażerskich również w dniu 27 lipca 2017 r. (czwartek). Za utrudnienia przepraszamy” – czytamy w komunikacie władz spółki Nadmorska Kolej Wąskotorowa.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Śladami Norbertanów w Pałacu nad Młynówką

Trzebiatowskie Towarzystwo Kultury zaprasza na cykl spotkań w ramach zadania – Śladami Norbertanów. 18 września:”Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.