Home / GRYFICE / Zaginął 25 – letni Krzysztof Malingowski z Kołobrzegu. Poszukuje go specjalna grupa

Zaginął 25 – letni Krzysztof Malingowski z Kołobrzegu. Poszukuje go specjalna grupa

Policja, ratownicy, specjalna grupa składających się ze znajomych i przyjaciół, a także mieszkańcy Kołobrzegu szukają zaginionego Krzysztofa Malingowskiego, który ostatni raz był widziany w piątek 21 lipca na terenie festiwalu Sunrise około drugiej w nocy.

Zaginiony ubrany był w charakterystyczną żółtą koszulkę. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Rodzina prosi o kontakt pod numerami 509-644-567 bądź 604-207-719 wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat miejsca pobytu kołobrzeżanina. Można się również zadzwonić bezpośrednio z policją 997 lub 943533512

Na własną rękę poszukiwania młodego mężczyzny rozpoczęła rodzina, znajomi oraz przyjaciele Krzysztofa. W tym celu na portalu społecznościowym Facebook powstała specjalna grupa „Poszukiwania Krzysztofa”. Tam internauci wymieniają się spostrzeżeniami oraz potwierdzają każdą informację, która wpływa na grupę na temat zaginionego.

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.