piątek, 6 Grudzień 2019
Home / SPORT / Piotr Nowacki: Zapewniam o moim wsparciu

Piotr Nowacki: Zapewniam o moim wsparciu

-Bardzo się cieszę, że ten miniony sezon był udany. Cieszę, że zdobyliście awans do IV ligi – powiedział Piotr Nowacki, prezes sklepu Intermarche w Trzebiatowie, który jest sponsorem tytularnym trzebiatowskiego klubu piłkarskiego.

W miniony piątek odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu piłkarskiego Intermarche Rega Trzebiatów – Piotra Dąbrowskiego, prezesa oraz Kamila Twarzyńskiego, trenera pierwszego zespołu, z Piotrem Nowackim prezesem sklepu Intermarche Trzebiatów, który jest sponsorem tytularnym drużyny. – To dzięki wsparciu pana Piotra Nowackiego oraz jego firmy udał nam się ten sukces – zaznaczył Piotr Dąbrowski. – To właśnie on kilka lat temu podał pomocną dłoń drużynie z Trzebiatowa. Był jej prezesem, wtedy, kiedy najbardziej potrzebowała pomocy, pomógł jej wejść na właściwe tory – dodał. -Bardzo się ciesze, że udał się ten miniony sezon. Cieszę, że zdobyliście awans – powiedział Piotr Nowacki, prezes sklepu Intermarche w Trzebiatowie. – Zapewniam o swoim wsparciu. A teraz chciałbym nagrodzić zawodników. Powiedziałem przedstawicielom Intermarche Regi, że w nagrodę za awans przekaże dla pierwszego zespołu nowe dresy, 10 piłek meczowych oraz koszulki dla wszystkich grup wiekowych – podkreślił.

Sprawdź także

Święty Mikołaj kolejny raz odwiedzi Trzebiatów

Już po raz piąty przed ratuszem miejskim w Trzebiatowie, ku uciesze najmłodszych pojawi się św. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.