piątek, 6 Grudzień 2019
Home / POWIAT / Szkoła zawodowa w Herbercie. Są jeszcze wolne miejsca

Szkoła zawodowa w Herbercie. Są jeszcze wolne miejsca

Trwa rekrutacja do pierwszych klas szkoły ponadgimnazjalnej. W” Herbercie” wciąż można złożyć podanie i pozostałe wymagane dokumenty: świadectwo ukończenie gimnazjum, zaświadczenie o wynikach testu gimnazjalnego oraz dwa zdjęcia. Obecnie na rynku pracy poszukiwani są fachowcy zarówno w Polsce jak i za granicą.

Warto zatem zdecydować się na zdobycie zawodu, a następnie uzupełniać wykształcenie w ramach szkoły zaocznej. Dlaczego warto jeszcze wybrać szkołę zawodową w „Herbercie”? W trakcie nauki uczniowie będą mogli w ramach szkoleń, kursów zdobywać dodatkowe uprawnienia, co zwiększy ich szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy. Warto też przypomnieć, że uczniowie szkoły zawodowej otrzymują wynagrodzenie za pracę w trakcie odbywania praktycznej nauki zawodu, a stając się pracownikami młodocianymi mogą ten okres wliczyć do stażu pracy. Uczniów klas trzecich osoby, które zdają egzaminy poprawkowe w sierpniu mogą również już dziś złożyć podanie z informacją o dostarczeniu niezbędnych dokumentów w terminie późniejszym.

Sprawdź także

Gryficka Parada Światła. Weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu

Już po raz drugi, 19 grudnia, ulicami Gryfic przejdzie Parada Światła i jak zapewniają organizatorzy …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.