niedziela, 23 Luty 2020
Home / POWIAT / Pierwszy dzień Starcia Tytanów za nami. Zobacz film

Pierwszy dzień Starcia Tytanów za nami. Zobacz film

Było to preludium do zmagań jakie czekają na wszystkich, którzy w niedzielę przybędą na Stadion Miejski w Trzebiatowie. Najsilniejsi ludzie w Polsce na czele z gospodarzem, Grzegorzem Szymańskim przeciągali w Porcie Morskim w Mrzeżynie – 38 tonowy statek pasażerski – Czerwony Szkwał.

– Wspaniałe wrażenia. Niecodziennie się widzi jak tak potężny statek prowadzony jest przez człowieka – zaznaczali zgromadzeni w Porcie Morskim w Mrzeżynie – Jednak trzeba przyznać, że ci panowie również wyglądają niecodziennie – podkreślali.  W sobotni wieczór odbyły się pokazowe zawody przed właściwą rywalizacją, która będzie miała miejsce w niedzielę na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie. – Cieszę się, że po latach wracamy do gminy Trzebiatów. Jestem szczęśliwy, że mogę się zaprezentować przed własną publicznością – zaznaczył Grzegorz Szymański. Jedyna konkurencja, pierwszego dnia zmagań nie była brana pod uwagę w punktacji generalnej.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.