niedziela, 22 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / Starcie Tytanów Strongman. Grzegorz Szymański zaprasza

Starcie Tytanów Strongman. Grzegorz Szymański zaprasza

-Po latach wracamy do Trzebiatowa. Jestem szczęśliwy, że będę mógł pokazać swoje umiejętności swoim kibicom, w tym mieście, w którym się wychowałem i gdzie mieszkam – zapraszając na zawody Strongman, które odbędą się w Trzebiatowie i Mrzeżynie powiedział jeden z najsilniejszych ludzi na świece – Grzegorz Szymański.

W sobotę 22 lipca w Mrzeżynie i 23 lipca w Trzebiatowie swoje umiejętności zaprezentują najsilniejsi ludzie w Polce. Na czele siłaczy stanie Grzegorz Szymański, jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, mieszkaniec Trzebiatowa, który nie kryje zadowolenia z tego, że po latach zawody tej rangi wracają nad Regę. -Po latach wracamy do Trzebiatowa. Jestem szczęśliwy, że będę mógł pokazać swoje umiejętności swoim kibicom, w tym mieście, w którym się wychowałem i gdzie mieszkam. W sobotę zawody odbędą się w Porcie Morskim w Mrzeżynie i polegać będą na przeciąganiu statku w kanale portowym, w niedziele rywalizacja przeniesie się do Trzebiatowa na Stadion Miejski. Oba wydarzenia są zupełnie za darmo. Prowadzącym będzie znany prezenter Irek Bieleninik.

Sprawdź także

Nabór rozpoczęty – Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej przygodzie

Gryficka Orkiestra Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w przygodzie, która może okazać się …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.