poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / SPORT / Intermarche Rega Trzebiatów z wizytą u Burmistrza

Intermarche Rega Trzebiatów z wizytą u Burmistrza

Po udanym sezonie zwieńczonym awansem do IV ligi, przedstawiciele Intermarche Regi Trzebiatów spotkali się z Józefem Domańskim, burmistrzem Trzebiatowa, aby przedstawić plany klubu na najbliższy czas oraz podziękować jemu za wsparcie.

W spotkaniu z Józefem Domańskim uczestniczyli, Piotr Dąbrowski, prezes Intermarche Regi Trzebiatów oraz trener pierwszego zespołu – Kamil Twarzyński. Przedstawiciele klubu w prezencie włodarzowi gminy przekazali piłkę meczową, plakat wszystkich piłkarzy, którzy wywalczyli awans oraz pamiątkowy krawat. – Miałem dzisiaj okazję oficjalnie pogratulować i podziękować prezesowi, trenerowi oraz całemu zespołowi. Bardzo cieszy mnie ten fakt, że drużyna, która wywalczyła awans w większości składa się z zawodników z naszej gminy. Pamiętamy te czasy jak w Trzebiatowie grała „armia zaciężna” i pamiętam też jak to się zakończyło – podkreślił Józef Domański. – Jestem bardzo zadowolony, z postawy młodzież oraz pracy tak wielu osób, trenerów z młodymi piłkarzami. Zależy mi, żeby utrzymali się w IV lidze, bo uważam, że Trzebiatów na to stać. Będę robił wszystko żeby odpowiednio cały zespół dofinansować – dodał Domański. – Pan Burmistrz już po raz kolejny zapewnił nas, że mamy jego pełne wsparcie – zdradził Piotr Dąbrowski, prezes IV ligowej drużyny z Trzebiatowa. – Mogłoby się wydawać, że przy trudnej sytuacji budżetowej gminy będzie się asekurować, ale jest dla nas przychylny i to nas cieszy. Jest zadowolony z awansu, który w dużej mierze jest jego zasługą, bo pomógł nam, podał nam rękę w bardzo dla nas trudnej sytuacji, która rozgrywana była jeszcze za poprzedniej władzy – zaznaczył Dąbrowski.

 

Sprawdź także

Dożynki wojewódzkie w Trzebiatowie. Prezentujemy program

14 września w Trzebiatowie odbędą się Dożynki Wojewódzkie. W tym dniu za udane zbiory dziękować …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.