środa, 13 Listopad 2019
Home / REWAL / Okradli automaty do gier, bo chcieli kupić alkohol

Okradli automaty do gier, bo chcieli kupić alkohol

W sobotę, 8 lipca funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina zatrzymali w Pogorzelicy trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamania do automatu z grami „Cymbergaj” i uszkodzenia dwóch pozostałych maszyn. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia. Za te przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia.

O całej sytuacji policję poinformowali właściciele. Wartość poniesionych strat wstępnie oszacowano na kwotę ok 2700 zł. W wyniku prowadzonych działań, dokonanych ustaleń oraz zebranych informacji mundurowi wytypowali i zatrzymali sprawców. Trzech  mieszkańców gminy Rewal w wieku 30, 21 i 19 lat trafiło do policyjnego aresztu i usłyszało zarzuty dokonania kradzieży z włamania oraz zniszczenia mienia. Cała trójka  przyznała się do zarzucanych im czynów. Łup zdobyty w wyniku przestępczego działania, a więc kasetka z bilonem w kwocie 200 zł miała być przeznaczona na alkohol. Teraz młodzi ludzie za zwoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Sprawdź także

Badasz się regularnie? Samokontrola piersi krok po kroku

Samokontrola piersi jest podstawowym, niezwykle ważnym elementem w procesie wczesnego wykrywania raka piersi. Jest badaniem, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.