czwartek, 20 Czerwiec 2019
Home / REWAL / Okradli automaty do gier, bo chcieli kupić alkohol

Okradli automaty do gier, bo chcieli kupić alkohol

W sobotę, 8 lipca funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina zatrzymali w Pogorzelicy trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamania do automatu z grami „Cymbergaj” i uszkodzenia dwóch pozostałych maszyn. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia. Za te przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia.

O całej sytuacji policję poinformowali właściciele. Wartość poniesionych strat wstępnie oszacowano na kwotę ok 2700 zł. W wyniku prowadzonych działań, dokonanych ustaleń oraz zebranych informacji mundurowi wytypowali i zatrzymali sprawców. Trzech  mieszkańców gminy Rewal w wieku 30, 21 i 19 lat trafiło do policyjnego aresztu i usłyszało zarzuty dokonania kradzieży z włamania oraz zniszczenia mienia. Cała trójka  przyznała się do zarzucanych im czynów. Łup zdobyty w wyniku przestępczego działania, a więc kasetka z bilonem w kwocie 200 zł miała być przeznaczona na alkohol. Teraz młodzi ludzie za zwoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Sprawdź także

Dzień Dziecka z Uśmiechem po torach Wąskotorówki

W najbliższą sobotę, 1 czerwca Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.