Home / POWIAT / Weź udział w podróży wąskotorówką wraz z Szalonym Konduktorem

Weź udział w podróży wąskotorówką wraz z Szalonym Konduktorem

Już  dzisiaj, 15 lipca w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej będzie można znowu spotkać Szalonego Konduktora. Zapraszamy dzieci do zabawy na dworcach w Trzęsaczu i Pogorzelicy oraz na pokładzie nadmorskiej wąskotorówki.

Animacje Szalonego Konduktora w zeszłym sezonie przewozowym spotkały się z bardzo przychylnym przyjęciem zarówno ze strony najmłodszych pasażerów, jak i ich rodziców.  W ramach spotkań z Szalonym Konduktorem odbędą się wspólne zabawy przy muzyce na wesołych peronach na stacjach krańcowych w Trzęsaczu i Pogorzelicy, puszczanie baniek mydlanych, iluzja stolikowa z elementami iluzji scenicznej. Mali pasażerowie będą mogli zamienić się na chwilę w konduktora i zatrzymać profesjonalnym lizakiem pociąg. A tych, którzy nie spotkają Konduktora Tomka na dworcach zapraszamy do przejażdżki wąskotorówką, bo tam też będzie psocił konduktor. Początek zabawy – dworzec w Trzęsaczu, godz. 9:45. Animacje potrwają do godz. 16:00.

 

Sprawdź także

Wielka Orkiestra zagra w gminie Rewal

W niedzielę 12 stycznia 2020 na terenie Gminy Rewal odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.