poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / POWIAT / Nie zaplanowałeś jeszcze wakacji? Mobilne biuro podróży w piątek w Trzebiatowie!

Nie zaplanowałeś jeszcze wakacji? Mobilne biuro podróży w piątek w Trzebiatowie!

Marzy Ci wakacyjna wycieczka? A może tydzień na południu Europy? Szukasz oferty dla siebie? Skorzystaj z oferty mobilnego biura podróży, które w piątek od godziny 13.00 rozgości się przy Centrum Handlowym Intermarche w Trzebiatowie. Możesz rezerwować ofertę bez konieczności zakupu od ręki. Proste i praktyczne rozwiązanie.

– Mobilne biuro podróży to nowa propozycja. Dzięki niemu mamy możliwość prezentacji wakacyjnej oferty w wybranych miastach. Forma tradycyjna, ale w nowoczesnym wydaniu. Szybka i praktyczna – mówi Jolanta Jakubów z Biura Podróży Jakubów Travel z siedzibą w Kołobrzegu.

Biuro będzie można odwiedzić nie wyjeżdżając z Trzebiatowa. – Zapraszamy Państwa dziś pod Intermarche, gdzie od godziny 13.00  do 18.00 będziemy prezentować naszą ofertę. Możecie Państwo bezpłatnie zarezerwować bilet (autokar, samolot, prom) lub lub wycieczkę bez konieczności zakupu, a biuro daje nawet 2 dni na podjęcie decyzji z gwarancją zachowania ceny – tłumaczy Jolanta Jakubów.

W każdy piątek biuro prezentuje swoją ofertę w Centrum Handlowym Intermarche w Trzebiatowie w godzinach 13.00 – 18.00.

Sprawdź także

Dożynki wojewódzkie w Trzebiatowie. Prezentujemy program

14 września w Trzebiatowie odbędą się Dożynki Wojewódzkie. W tym dniu za udane zbiory dziękować …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.