poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / BROJCE / Gwiazdy i politycy w Niechorzu pod latarnią – wakacyjny rozkład jazdy

Gwiazdy i politycy w Niechorzu pod latarnią – wakacyjny rozkład jazdy

Uwielbiani, podziwiani, genialni, budzący pożądanie, lecz nierzadko bezwzględni i okrutni – gwiazdy kina i politycy, postaci z ulubionych bajek i filmów akcji teraz do zobaczenia na Wystawie Figur Woskowych.

U podnóża latarni, w jednej z eleganckich budowli, gdzie mieści się restauracja „Shark” – pojawiali się znani i wielcy tego świata. Postaci autentyczne i fikcyjne. Bohaterzy i łotrzy, postaci z wielkich ekranizacji kina jak choćby kontrowersyjny i przewrotny Jack Sparrow, najbardziej znany pirat na Wyspach Karaibskich. A wspólnie z nim Mik Jagger, Harry Potter, Napoleon Bonaparte, Winston Churchill i towarzysz Stalin. W pierwszej chwili trudno uwierzyć, że ludzie z różnych epok, czasów i przestrzeni, realni i fikcyjni spotykają się w jednym miejscu. – Czas na spotkanie, którego nie zapomnicie. Jak żywi, tylko dla Was, dostępni na wyciągnięcie ręki – zachęca Grażyna Gołos, organizator wystawy,  która zadomowiła się przy ulicy Klifowej 8, gdzie w tym sezonie pojawiła się nowa atrakcja! Szafa z trzema głowami, sprawi, że choć na chwilę staniesz się jednym z osobliwych eksponatów.

Wystawę Figur Woskowych można zwiedzać przez całe wakacje codziennie od godziny 10.00 – 20.00.  (www.figury-woskowe.pl; tel. 535 042 058). Na miejscu oczywiście możliwość zrobienia pamiątkowej fotografii. – Świetnie się bawimy. Zrobiliśmy sobie m.in. zdjęcie z Harrym Potterem i szafie z trzema głowami – mówią Żaneta i Krzysztof Kokot z Tarnowskich Gór, którzy dziećmi – Magdą i Pauliną.

 

Sprawdź także

Święto Plonów w Gryficach

Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł zaprasza na Święto Plonów, które odbędą się 21 września w Gryficach. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.