poniedziałek, 16 Wrzesień 2019
Home / BROJCE / Doda, Virgin i Boysi w amfiteatrze! Szykuj się na wakacyjną imprezę!

Doda, Virgin i Boysi w amfiteatrze! Szykuj się na wakacyjną imprezę!

Kolejny gorący tydzień na deskach amfiteatru w Rewalu. Po Zenku Martyniuku, który wystąpił z grupą Akcent pora na królową polskiej sceny pop – Dodę z zespołem Virgin,  a także spotkanie z Kabaretem Ani Mru Mru i Boysami.

Już w czwartek, 13 lipca usłyszmy królową polskiej sceny pop – Dodę. Tym razem Dorota Rabczewska wystąpi wspólnie z zespołem Virgin, który reaktywował się po 10 latach. To wielki comeback grupy. Virgin wystąpią w Rewalu zaraz po koncercie Guns N’ Roses w Gdańsku, gdzie mieli okazję zagrać jako polski support. Fani od dawna czekali na nową, rockową odsłonę. Tomek Lubert i Doda nagrali nową piosenkę, którą grupa promuje na swojej trasie. Hard Heart – była zwiastunem nowej płyty, która ukazała się jesienią ubiegłego roku. Krążek „Choni” zawiera m.in. piosenkę „Niebezpieczna kobieta”, która wykorzystano w drugiej części „Pitbulla”. Usłyszymy go z pewnością w trakcie czwartkowego koncertu, który mamy nadzieję – rozgrzeje publiczność do czerwoności!

Po czwartkowym szaleństwie, piątkowe  spotkanie z kabaretem Ani Mru Mru, który w Rewalu zaprezentuje program „Ostatnie takie trio”. W czasie 100 minutowego spotkania z satyrą, członkowie zespołu postarają się odpowiedzieć na odwieczne pytania: Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Wisienką na torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o brazylijskie tancerki, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy.

Na finał tego tygodnia coś specjalnego dla miłośników muzyki tanecznej, legendarna grupa  Boys! Dla wielu fanów grupy założonej w 1991, muzyka zespołu to coś więcej, niż zwykłe disco – polo. Piszą emaile, dziękują za spotkania, tłumacząc, że dzięki Boysom i ich piosenkom łatwiej walczyć z codziennymi przeciwnościami.

Bilety do nabycia w kasie amfiteatru codziennie od godz. 10.00 – 12.00 oraz od 15.00 – 21.00. Informacje tel. 572 229984

Rozpiska do ramki

13.07 – Doda@Virgin godz. 20.00

14.07 – Kabaret Ani Mru Mru godz. 20.00

Sprawdź także

Święto Plonów w Gryficach

Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł zaprasza na Święto Plonów, które odbędą się 21 września w Gryficach. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.