środa, 22 Styczeń 2020
Home / TRZEBIATÓW / -To dla mnie jeden z najszczęśliwszych dni. Józef Domański z absolutorium

-To dla mnie jeden z najszczęśliwszych dni. Józef Domański z absolutorium

Radni Rady Miejskiej w Trzebiatowie udzielili Józefowi Domańskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za rok 2016. – To dla mnie jeden z najszczęśliwszych dni – mówił tuż po zakończeniu głosowania Burmistrz Trzebiatowa.

Tego dnia Radni w Trzebiatowie byli jednomyślni. Zatwierdzili sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Trzebiatów za 2016 rok, a tym samym udzielili absolutorium Burmistrzowi Trzebiatowa Józefowi Domańskiemu. Zarówno Regionalna Izba Obrachunkowa, jak i Komisja Rewizyjna pozytywnie zaopiniowały sprawozdanie finansowe z wykonania budżetu. Józef Domański tuż po zakończeniu głosowania dziękował wszystkim tym dzięki którym mógł otrzymać absolutorium. Dziękował Radnym, którzy pozwolili realizować pewne założenia. Dziękował współpracownikom i mieszkańcom gminy Trzebiatów.

Sprawdź także

Odsłonięcie muralu wraz z próbą pobicia rekordu Guinnessa. Poznaliśmy oficjalną datę

W czasie spotkania dotyczącego trzebiatowskiego muralu, które odbyło się w Pałacu nad Młynówką, organizatorzy i …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.