sobota, 25 Styczeń 2020
Home / REGION / W „Trzebiatowskiej 10” pobiegną już w najbliższą sobotę

W „Trzebiatowskiej 10” pobiegną już w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca, odbędzie się główna impreza sportowa w kalendarzu gminy Trzebiatów. „Trzebiatowska 10” od wielu lat cieszy się wielką popularnością wśród sportowców z całego regionu. 3 czerwca odbędzie się już 38. edycja trzebiatowskiego biegu ulicznego.

Biegi uliczne „Trzebiatowska 10” od wielu lat są główną imprezą sportową rozpoczynającą letni sezon sportowy w gminie Trzebiatów. Startuje w nich kilkuset biegaczy – od przedszkolaków (na krótkich dystansach), poprzez młodzież szkolną biegającą średniej długości odcinki, aż po sportowców w kategorii open na koronnym dystansie 10 kilometrów Mrzeżyno-Trzebiatów.

3 czerwca odbędzie się już 38. edycja biegu ulicznego „Trzebiatowska 10”. Start biegu głównego będzie miał miejsce tradycyjnie w Mrzeżynie o godzinie 16:30. Natomiast dzieci i młodzież zaczynają rywalizacje już od godziny 14:00. Wszystkie biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie. Impreza dofinansowana jest przez budżet gminy i prywatnych sponsorów.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.