sobota, 25 Styczeń 2020
Home / KULTURA / Święto Ludowe w Śliwinie

Święto Ludowe w Śliwinie

Już w najbliższą niedzielę, 4 czerwca w Śliwinie odbędzie się doroczne Święto Ludowe. Organizatorzy jak co roku przygotowali niespodzianek dla wszystkich.

W programie znajdą się występy orkiestry dętej, zespołu Trzebiatowiacy, animacje dla dzieci z Klaunem Tomi’m, muzyka na żywo w wykonaniu zespołów: Kelleris, Loversi, No Name oraz dyskoteka pod gwiazdami, stoiska gastronomiczne z kiełbaskami, bigosem, pysznym żurem itp. Każdy kto weźmie udział w wydarzeniu będzie mógł skosztować śliwińskiej śliwowicy. Odbędzie się również lubiany konkurs „rzut kaloszem ” o złote widły sołtysa. Całość wydarzenia rozpocznie msza polowa o godzinie 15:00.

 

Sprawdź także

Wieczór Czterech Świec w Trzebiatowie

Trzebiatowski Ośrodek Kultury oraz Proboszczowie Parafii Rzymskokatolickiej, Ewangelicko-Augsburskiej, Prawosławnej i Greckokatolickiej zapraszają na XXIV Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.