piątek, 6 Grudzień 2019
Home / GRYFICE / Nietrzeźwy 19 – latek wjechał w ogrodzenie! Pasażer w szpitalu

Nietrzeźwy 19 – latek wjechał w ogrodzenie! Pasażer w szpitalu

Ponad dwa promile alkoholu miał we krwi 19 – latek kierujący Oplem, który w nocy z niedzieli na poniedziałek wbił się w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Kościuszki. Mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Jadący z nim kolega trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

– Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną przed drugą nad ranem, o godzinie 1.50 powiadomiony został dyżurny policji. Na miejscu zdarzenia okazało się, że 19 – latek kierujący Oplem stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący jest nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany, o jego losie zdecyduje sąd – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryficach, dodając, że zatrzymany nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jadący z nim pasażer został przewieziony do szpitala MEDICAM w Gryficach. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, poszkodowany doznał urazu głowy.

Gryfickie.info fot. czytelnik

 

Sprawdź także

Klimatyczny Strajk Młodych w Trzebiatowie. Zobacz zdjęcia

„Zróbmy dla świata coś dobrego”, „Najpierw natura, potem matura”czy „Środowisko ponad wszystko”, to tylko niektóre …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.