środa, 24 Kwiecień 2019
Home / GRYFICE / Nietrzeźwy 19 – latek wjechał w ogrodzenie! Pasażer w szpitalu

Nietrzeźwy 19 – latek wjechał w ogrodzenie! Pasażer w szpitalu

Ponad dwa promile alkoholu miał we krwi 19 – latek kierujący Oplem, który w nocy z niedzieli na poniedziałek wbił się w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Kościuszki. Mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Jadący z nim kolega trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

– Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną przed drugą nad ranem, o godzinie 1.50 powiadomiony został dyżurny policji. Na miejscu zdarzenia okazało się, że 19 – latek kierujący Oplem stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący jest nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany, o jego losie zdecyduje sąd – tłumaczy Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryficach, dodając, że zatrzymany nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jadący z nim pasażer został przewieziony do szpitala MEDICAM w Gryficach. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, poszkodowany doznał urazu głowy.

Gryfickie.info fot. czytelnik

 

Sprawdź także

Obywatele będą mieli głos? Nowa inicjatywa uchwałodawcza dla mieszkańców Trzebiatowa

Pod koniec marca rada miejska przyjęła uchwałę dotyczącą możliwości wnoszenia inicjatyw obywatelskich. To otwiera nową …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.