poniedziałek, 20 Styczeń 2020
Home / SPORT / Dzień Dziecka w Trzebiatowie trwa. Dołącz do zabawy

Dzień Dziecka w Trzebiatowie trwa. Dołącz do zabawy

Na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie trwa festyn zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Na imprezie przygotowanej wspólnie przez Gminę Trzebiatów i piłkarski klub Intermarche Regę Trzebiatówm atrakcji nie zabraknie dla nikogo.

– Jesteście dla nas najważniejsze. Pragniemy aby każde Dziecko uśmiechało się przez cały rok, nie tylko w czasie święta – powiedział Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa, który wspólnie z Jerzym Nowakiem z Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Nałęcz” dokonał oficjalnego otwarcia zabawy. – Jest to trzecia edycja festynu organizowanego wspólnie przez Urząd Miejski w Trzebiatowie oraz Intermarche Regę Trzebiatów przy wsparciu wielu partnerów. Podobnie jak w latach minionych jest to edycja piłkarska. Wielkim powodzeniem cieszą się konkurencje Super Płachty, gdzie należy trafić piłką w odpowiednie miejsce w bramce – powiedział Marcin Wawiórko, inspektor ds. sportu w trzebiatowskim magistracie. – W trakcie dzisiejszej zabawy wspominamy dwóch wyjątkowych piłkarzy związanych z naszą gminą – Grzegorza Krychowiaka, którego nie trzeba przedstawiać oraz Adam Frączczaka, który niegdyś grał w Redze Trzebiatów, a dzisiaj jest najlepszym strzelcem Pogoni Szczecin – zaznaczył Wawiórko. Festyn z okazji Dnia Dziecka trwa do godziny 20:00

 

Sprawdź także

Odsłonięcie muralu wraz z próbą pobicia rekordu Guinnessa. Poznaliśmy oficjalną datę

W czasie spotkania dotyczącego trzebiatowskiego muralu, które odbyło się w Pałacu nad Młynówką, organizatorzy i …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.