sobota, 25 Styczeń 2020
Home / KULTURA / Krzysztof Pyzia spotka się z czytelnikami w Pałacu nad Młynówką

Krzysztof Pyzia spotka się z czytelnikami w Pałacu nad Młynówką

Dyrektor Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury Renata Teresa Korek zaprasza na spotkanie autorskie z Krzysztofem Pyzią, które odbędzie się 26 maja o godzinie 11:00.

Krzysztof Pyzia – pochodzący z Trzebiatowa, dziennikarz,  producent porannego programu „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET, współpracownik „Playboya” i „Angory”, konferansjer, autor książek „Z Pokorą przez życie”, „Jerzy Dziewulski o polskiej policji” i „Neo-Nówka. Schody do nieba”. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się co skłoniło go do wywiadu z jednym z najbardziej kontrowersyjnych detektywów w Polsce? Dlaczego Wojciech Pokora wybitnym aktorem jest? Czy panowie z kabaretu Neo-Nówka są również tak zabawni poza sceną? I czy Dziewulski, to prawdziwy glina z krwi i kości. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę Krzysztofa Pyzi „Jerzy Dziewulski o polskiej policji”.

Sprawdź także

Wieczór Czterech Świec w Trzebiatowie

Trzebiatowski Ośrodek Kultury oraz Proboszczowie Parafii Rzymskokatolickiej, Ewangelicko-Augsburskiej, Prawosławnej i Greckokatolickiej zapraszają na XXIV Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.