środa, 22 Styczeń 2020
Home / TRZEBIATÓW / Pożar domu wielorodzinnego w Trzebiatowie

Pożar domu wielorodzinnego w Trzebiatowie

Wczoraj (22 maja) w godzinach wieczornych dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach został powiadomiony o pożarze budynku wielorodzinnego ulicy Szafirowej w Trzebiatowie. Na miejsce niezwłocznie wysłane zostały oddziały ratunkowe.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali ogromne zadymienie w jednym z mieszkań. Zlokalizowano dwa źródła ognia w osobnych pomieszczeniach. Z jednego pomieszczenia wyniesiono butle gazową, wyznaczono strefę bezpieczną i przystąpiono do chłodzenia butli. Dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej akcji pożar nie zdążył się rozprzestrzenić do innych mieszkań w  budynku. Na szczęście w groźnie wyglądającym zdarzeniu odnotowano tylko straty materialne. Przyczyny pożaru bada Policja. W akcji ratowniczo-gaśniczej brały udział: zastęp z KP PSP Gryfice (GBA), zastęp WSP Trzebiatów (GBA), 2 zastępy OSP Trzebiatów  (2xGBA), 2 zespoły policji.

źródło OSP Trzebiatów

Sprawdź także

Odsłonięcie muralu wraz z próbą pobicia rekordu Guinnessa. Poznaliśmy oficjalną datę

W czasie spotkania dotyczącego trzebiatowskiego muralu, które odbyło się w Pałacu nad Młynówką, organizatorzy i …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.