sobota, 25 Styczeń 2020
Home / REGION / Piknik Rodzinny za nami. Wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom zabawy

Piknik Rodzinny za nami. Wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom zabawy

Blisko 200 zawodników wzięło udział we wszystkich biegach i marszu, który odbył się w ramach III Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Królewski Gaj. – Wspaniała atmosfera i zabawa – takie komentarze pojawiały się przez cały dzień na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie.

Atrakcji nie zabrakło dla nikogo. Na stadionie pojawiły się wozy strażackie oraz zabytkowe, militarne jednostki, które prezentowała grupa rekonstrukcyjna „Nałęcz”. Na miłośników podniebnego hasania czekała darmowa zjeżdżalnia dmuchana. Przez cały dzień organizatorzy zapewniali wiele wspaniałych atrakcji dla całych rodzin. Zdrowa żywność, badania ciała, nauka tańca, malowanie twarzy i wiele, wiele więcej. Nie mogło również zabraknąć aktywnego wypoczynku. Na linii startu „Biegu i Marszu Po Zdrowie” zameldowało się blisko 200 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. W kategorii open biegu na 5 kilometrów wśród panów najszybszy był Grzegorz Braun przed Kamilem Hołubem i Adrianem Zawadzkim, wśród pań – Agnieszka Klimas. Na drugim miejscu uplasowała się Magdalena Świtoń, a na trzecim – Agnieszka Czerwińska. W marszu Nordic Walking wygrał Bogusław Barański. Jako drugi na mecie zameldował się Sebastian Frączek, a trzeci Włodzimierz Szafranek. Pierwsza maszerująca pani na mecie pojawiła się Adrianna Lipertowicz, druga – Krystyna Zińczuk, a trzecia Danuta Sudaj. Rywalizacja toczyła się również wśród tych najmłodszych oraz trochę starszych.

Foto – Stowarzyszenie „Królewski Gaj”

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.