czwartek, 12 Grudzień 2019
Home / REGION / „Zwycięski” remis Regi

„Zwycięski” remis Regi

Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów zremisowali 1:1 w meczu na szczycie wojewódzkiej ligi okręgowej. Na własnym boisku podzielili się punktami z zawodnikami Chemika Police.

Pomimo prowadzenia w pierwszej połowie gości, podopieczni Kamila Twarzyńskiego nie odpuścili rywalizacji z Chemikiem Police. W drugiej połowie bramkę na wagę cennego jednego punktu, zdobył Daniel Kocur.  Na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu, piłkarze z Trzebiatowa zasiadają w fotelu lidera utrzymując 6 punktów przewagi nad trzecim w tabeli Chemikiem (na tym etapie rozgrywek awans do IV ligi otrzymują dwie pierwsze drużyny).