piątek, 24 Styczeń 2020
Home / GRYFICE / Zuchwała kradzież przyczepy z lodami w Gryficach!

Zuchwała kradzież przyczepy z lodami w Gryficach!

Kradzież została dokonana prawdopodobnie około trzeciej w nocy z czwartku na piątek. Matka właściciela usłyszała niepokojący hałas. Powiadomiła syna, który zjawił się na miejscu niedługo potem. Przyczepy z lodami już nie było.

Sprawcy wyrwali przyłącza, podpięli przyczepę pod inny pojazd i odjechali. Gdy, właściciel lodziarni, powiadomiony przez matkę przyjechał na Jana Dąbskiego, po przyczepie, w której działała mała lodziarni została puste miejsce. Policjanci zabezpieczyli na miejscu mnóstwo śladów, wiadomo w jakim kierunku uciekali złodzieje, bo z przyczepy wyciekała woda.

Osoby, które mogłyby uzupełnić informacje dotyczące kradzieży są proszone o kontakt z policją w Gryficach tel: 91 38 57 511.

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.