piątek, 20 Kwiecień 2018
Home / GRYFICE / Uprawiał konopie indyjskie. Teraz odpowie przed sądem

Uprawiał konopie indyjskie. Teraz odpowie przed sądem

Kryminalni z Gryfic zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o uprawę konopi indyjskich i posiadanie marihuany. Za te przestępstwa grozi mu do 8 lat więzienia.

We wtorek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gryficach zatrzymali 43 – letniego mieszkańca gminy Gryfice. W toku prowadzonych czynności policjanci  zabezpieczyli u mężczyzny 7,88 gama marihuany oraz 5 szt. sadzonek konopi indyjskich. 43 – latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany i uprawy konopi indyjskich innych niż włókniste, a następnie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za te przestępstwa grozi mu do 8 lat więzienia.

Sprawdź także

Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotował kampanię informacyjną, która ostrzega starsze osoby przed nieuczciwymi praktykami …

Jeden komentarz

  1. Smiech na sali!! A prowadzic w stanie nietrzezwym i spowodowanie wypadku z skutkie smiertelny zawiasy haa ogarnijcie sie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.