poniedziałek, 24 Lipiec 2017
Home / GRYFICE / „Sztuka” nie została doceniona. Mieszkaniec gminy Gryfice zatrzymany

„Sztuka” nie została doceniona. Mieszkaniec gminy Gryfice zatrzymany

W nocy z 21 na 22 kwietnia doszło do uszkodzenia elewacji budynków na terenie Gryfic. 36 – letni mieszkaniec Gryfic został zatrzymany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Pomalowane zostały między innymi bloki i budynki mieszkalne, budynki instytucji, a także wiaty przystankowe. Kryminalni z Gryfic niezwłocznie zajęli się tą sprawą i wyniku prowadzonych ustaleń, a także zebranych dowodów wytypowali i zatrzymali 36 – letniego mieszkańca gminy Gryfice. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia elewacji budynków i przyznał się do zarzucanego mu czynu, ponadto będzie musiał pokryć koszty naprawy powstałych uszkodzeń. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia. Policja prosi o kontakt wszystkich poszkodowanych, którzy stwierdzili również uszkodzenia na swoich budynkach czy ogrodzeniach.

Sprawdź także

Pierwszy dzień Starcia Tytanów za nami. Zobacz film

Było to preludium do zmagań jakie czekają na wszystkich, którzy w niedzielę przybędą na Stadion …

Jeden komentarz

  1. Bardzo dobrze, niech na swojej chacie sobie namaluję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.