piątek, 20 Kwiecień 2018
Home / GRYFICE / „Sztuka” nie została doceniona. Mieszkaniec gminy Gryfice zatrzymany

„Sztuka” nie została doceniona. Mieszkaniec gminy Gryfice zatrzymany

W nocy z 21 na 22 kwietnia doszło do uszkodzenia elewacji budynków na terenie Gryfic. 36 – letni mieszkaniec Gryfic został zatrzymany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Pomalowane zostały między innymi bloki i budynki mieszkalne, budynki instytucji, a także wiaty przystankowe. Kryminalni z Gryfic niezwłocznie zajęli się tą sprawą i wyniku prowadzonych ustaleń, a także zebranych dowodów wytypowali i zatrzymali 36 – letniego mieszkańca gminy Gryfice. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia elewacji budynków i przyznał się do zarzucanego mu czynu, ponadto będzie musiał pokryć koszty naprawy powstałych uszkodzeń. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia. Policja prosi o kontakt wszystkich poszkodowanych, którzy stwierdzili również uszkodzenia na swoich budynkach czy ogrodzeniach.

Sprawdź także

Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotował kampanię informacyjną, która ostrzega starsze osoby przed nieuczciwymi praktykami …

Jeden komentarz

  1. Bardzo dobrze, niech na swojej chacie sobie namaluję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.