Home / POWIAT / Potrącona na ulicy Daszyńskiego 23 – letnia kobieta w szpitalu

Potrącona na ulicy Daszyńskiego 23 – letnia kobieta w szpitalu

Do zdarzenia doszło przed południem na wjeździe w ulicę Daszyńskiego. Kierujący Volkswagenem Transporterem potrącił 23 – letnią mieszkankę Trzebiatowa, która przechodziła przez ulicę. Pierwszej pomocy, zanim przyjechała załoga Pogotowia Ratunkowego, udzielił kobiecie Marian Sobczak, naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebiatowie.

Policja bada okoliczności wypadku, do którego doszło przed południem w centrum Trzebiatowa. Jadący od strony ulicy Kościuszki Volkswagen uderzył w idącą przez ulicę Daszyńskiego kobietę. – 23 – latka uskarżała się na ból w okolicy brzucha, doznała też urazu kolana. – Nie wiemy, czy to coś poważnego, choć mówi, że boli ją brzuch. Dopiero dotarłem na miejsce – tłumaczył Gryfickiemu.info chłopak potrąconej.

Na miejscu jako pierwszy zjawił się Marian Sobczak, naczelnik  OSP w Trzebiatowie. To on udzielał pomocy poszkodowanej kobiecie do czasu przyjazdu pogotowia. Jak mówią świadkowie, 23 – latka znajdowała się na środku jezdni, gdy nadjechał Volkswagen. Nieoficjalnie mówi się, że kierowcę mogło oślepić słońce i nie zauważył kobiety.

Gryfickie.info

 

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.