piątek, 20 Kwiecień 2018
Home / KULTURA / Europejska Noc w Muzeum w Pałacu nad Młynówką

Europejska Noc w Muzeum w Pałacu nad Młynówką

Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w Europejskiej Nocy Muzeów, która odbędzie się w najbliższą sobotę 20 maja w Pałacu nad Młynówką.

Będzie to kolejna niezapomniana noc wśród muzealnych eksponatów znajdujących się w Pałacu nad Młynówką w Trzebiatowie. Organizatorzy międzynarodowej akcji zapraszają do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca znajdującego się na mapie naszego regionu. Przygotowanych zostało wiele atrakcji, które z pewnością zadowolą każdego.

Z dreszczykiem! – zwiedzanie Muzeum Pałacowego, Muzeum na wybiegu! Sesja fotograficzna w pałacowej garderobie, Urodziny, urodziny… Trzebiatów 740 – jak zmieniało się miasto i jego mieszkańcy w XX wieku? Filmy, zdjęcia, dokumenty – prezentacje multimedialne, Filiżanka kontra Szklanka Szarlotka czy Wuzetka? Lata 20. lata 30. w kawiarence ,,Pod Różą”/PRL – u czar, czyli bijemy się o złotą patelnię! Koncert życzeń, Zajęcia dla dzieci – puzzle, ekran dotykowy MultiTouch , Szukamy skarbu księżnej Anastazji, Muzeum na fejsie – konkurs. Zrób zdjęcie, wrzuć na fb, zalajkuj i wygraj!

Sprawdź także

Pewne zwycięstwo Intremarche Regi Trzebiatów

Było to kolejne pewne zwycięstwo zespołu z Trzebiatowa. Obok awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski cieszy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.